SP1 Aktualności Spotkanie ze specjalistami z zakresu terapii uzależnień wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025233

-------------------------------------

 BHP


Spotkanie ze specjalistami z zakresu terapii uzależnień

   15.04.2015 r. specjaliści z zakresu terapii uzależnień Dorota i Piotr Grolewscy przeprowadzili we wszystkich klasach szóstych (2 godziny lekcyjne) warsztaty dla uczniów na temat szkodliwości i przyczyn uzależnienia od różnych substancji psychoaktywnych, a także od mediów. Dzieci miały okazję zapoznać się z mechanizmem uzależnień i ocenić, na ile sami kontrolują swoje zachowanie, np. w zakresie czasu spędzanego przed komputerem. Uczniowie bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat zajęć, czemu dali wyraz w informacjach zwrotnych. Uznali, że dzięki temu zdecydowanie poszerzyli swoją wiedzę i uświadomili sobie zagrożenia wynikające z zażywania środków psychoaktywnych, a także nieracjonalnego korzystania z mediów.
Aneta Kochanowicz


fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski
 
STOPKA