SP1 Aktualności Dzień Otwarty Szkoły poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024252

-------------------------------------

 BHP


Dzień Otwarty Szkoły

   Dnia 14 kwietnia 2015 roku Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach zorganizowała Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Spotkanie rozpoczęło się występami uczniów klas młodszych, którzy zaprezentowali spektakl o wiośnie. Następnie dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem tablic interaktywnych, pomocy dydaktycznych, wykonywały doświadczenia przyrodnicze, brały udział w ćwiczeniach udzielania pierwszej pomocy i nauki języka obcego. Atrakcją były zajęcia plastyczne i sportowe, dzieci malowały, wycinały, ozdabiały wiosenne kwiaty oraz wykonywały ćwiczenia z wykorzystaniem „Radosnej szkoły”. Rodzice mogli zasięgnąć informacji u pedagoga, psychologa i logopedy w sprawie dojrzałości szkolnej i przygotowania dziecka do podjęcia nauki w szkole.
   Oferta przygotowanych przez nauczycieli zajęć cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i ich rodziców oraz uczniów.
   Dziękuję Nauczycielom za przygotowanie i przeprowadzenie ciekawych zajęć.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

FOTORELACJA

fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA