SP1 Aktualności Dzień Otwarty Szkoły niedziela, 24 czerwca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7368033
Dzień Otwarty Szkoły PDF Drukuj Email

   Dnia 14 kwietnia 2015 roku Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach zorganizowała Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Spotkanie rozpoczęło się występami uczniów klas młodszych, którzy zaprezentowali spektakl o wiośnie. Następnie dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem tablic interaktywnych, pomocy dydaktycznych, wykonywały doświadczenia przyrodnicze, brały udział w ćwiczeniach udzielania pierwszej pomocy i nauki języka obcego. Atrakcją były zajęcia plastyczne i sportowe, dzieci malowały, wycinały, ozdabiały wiosenne kwiaty oraz wykonywały ćwiczenia z wykorzystaniem „Radosnej szkoły”. Rodzice mogli zasięgnąć informacji u pedagoga, psychologa i logopedy w sprawie dojrzałości szkolnej i przygotowania dziecka do podjęcia nauki w szkole.
   Oferta przygotowanych przez nauczycieli zajęć cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i ich rodziców oraz uczniów.
   Dziękuję Nauczycielom za przygotowanie i przeprowadzenie ciekawych zajęć.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

FOTORELACJA

fot. Cezary Sułkowski