SP1 Aktualności Lekcja otwarta języka angielskiego w klasie 1a niedziela, 27 maja 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7318178
Lekcja otwarta języka angielskiego w klasie 1a PDF Drukuj Email
   31 marca w klasie 1a odbyła się lekcja otwarta języka angielskiego z udziałem rodzin dzieci. Tematem zajęć była Wielkanoc. Podczas wspólnej zabawy uczniowie poznawali słownictwo dotyczące świąt, nauczyli się piosenki i ćwiczyli poznane dialogi. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały również piękne, kolorowe kartki świąteczne z życzeniami w języku angielskim. Rodzina aktywnie brała udział w lekcji, pomagając uczniom w części plastycznej. Życzenia wysłaliśmy do uczniów z Grecji w ramach współpracy międzynarodowej. Nasi pierwszoklasiści zatrzymają kartki świąteczne otrzymane od kolegów z zagranicy na pamiątkę.
   Serdecznie dziękuję gościom za liczne przybycie i pomoc dzieciom.
   Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Izabela Mielniczek


fot. Monika Majerska