SP1 Aktualności Lekcja otwarta języka angielskiego w klasie 1a piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014594

-------------------------------------

 BHP


Lekcja otwarta języka angielskiego w klasie 1a
   31 marca w klasie 1a odbyła się lekcja otwarta języka angielskiego z udziałem rodzin dzieci. Tematem zajęć była Wielkanoc. Podczas wspólnej zabawy uczniowie poznawali słownictwo dotyczące świąt, nauczyli się piosenki i ćwiczyli poznane dialogi. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały również piękne, kolorowe kartki świąteczne z życzeniami w języku angielskim. Rodzina aktywnie brała udział w lekcji, pomagając uczniom w części plastycznej. Życzenia wysłaliśmy do uczniów z Grecji w ramach współpracy międzynarodowej. Nasi pierwszoklasiści zatrzymają kartki świąteczne otrzymane od kolegów z zagranicy na pamiątkę.
   Serdecznie dziękuję gościom za liczne przybycie i pomoc dzieciom.
   Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Izabela Mielniczek


fot. Monika Majerska
 
STOPKA