SP1 Aktualności Wizyta przedszkolaków piątek, 25 maja 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7316828
Wizyta przedszkolaków PDF Drukuj Email

   Do Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach 27 marca 2015r. zawitały sześciolatki z PP nr 7. Uczestniczyły w zajęciach edukacji: polonistycznej, przyrodniczej, plastyczno- technicznej, wychowania fizycznego i języka angielskiego. Uczniowie i przedszkolaki wspólnie rozwiązywali zadania, malowali i pokonywali tor przeszkód w sali gimnastycznej. Zajęcia były udane, o czym świadczą te piękne zdjęcia.
   Dziękuję pani Dyrektor Beacie Raczkowskiej i nauczycielom przedszkola. Dziękuję wychowawcom klas pierwszych: p. K. Ardelli, p. H. Kulbidzie-Pietrzak, p. W. Mutwil, p. M. Łukowskiej i p. K. Wojtiuk.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska


fot. Honorata Kryszewska