SP1 Aktualności Wizyta przedszkolaków wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028157

-------------------------------------

 BHP


Wizyta przedszkolaków

   Do Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach 27 marca 2015r. zawitały sześciolatki z PP nr 7. Uczestniczyły w zajęciach edukacji: polonistycznej, przyrodniczej, plastyczno- technicznej, wychowania fizycznego i języka angielskiego. Uczniowie i przedszkolaki wspólnie rozwiązywali zadania, malowali i pokonywali tor przeszkód w sali gimnastycznej. Zajęcia były udane, o czym świadczą te piękne zdjęcia.
   Dziękuję pani Dyrektor Beacie Raczkowskiej i nauczycielom przedszkola. Dziękuję wychowawcom klas pierwszych: p. K. Ardelli, p. H. Kulbidzie-Pietrzak, p. W. Mutwil, p. M. Łukowskiej i p. K. Wojtiuk.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska


fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA