SP1 Aktualności VI Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004106

-------------------------------------

 BHP
VI Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej

   Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Lubuskim Konkursie Grafiki Komputerowej dla uczniów szkół podstawowych pt.: „Logo Konkursu BRD – W Europie jeździmy bezpiecznie”.  Ich zadaniem było wykonanie logo w dowolnym programie graficznym bez użycia klipartów, animacji czy innych gotowych grafik. Komisja Konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele organizatorów, oceniali prace biorąc głównie pod uwagę zgodność pracy z tematem konkursu, oryginalność ujęcia tematu, walory artystyczne pracy oraz estetykę wykonania.
   Uczeń naszej szkoły - Jan Kuźniar z klasy 6b znalazł się w gronie 10 nagrodzonych uczniów i został laureatem. 27 marca w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Autorzy prac otrzymali pamiątkowe dyplomy, tablety i kamizelki odblaskowe. Nagrody wręczyli: pani dyrektor „Domu Harcerza” Dorota Polaczek, dyr. WORD pan Rafał Gajewski oraz prezes Stowarzyszenia na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży pan Marek Pasek. Uczestnicy spotkania mieli również okazję zwiedzić ośrodek egzaminacyjny WORD-u.
Cezary Sułkowskii
Galeria prac uczniów SP1 Żary
Prace laureatów


Fotorelacja
z wręczania nagród
 
STOPKA