SP1 Aktualności Ogólnopolskie konkursy z języka angielskiego w naszej szkole czwartek, 21 czerwca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7358949
Ogólnopolskie konkursy z języka angielskiego w naszej szkole PDF Drukuj Email

   Chętni uczniowie klas drugich i czwartych wzięli udział w ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego: Zuch i Galileo. Ideą konkursów jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzeba odpowiedniej dla danej kategorii wiekowej wiedzy gramatycznej i słownikowej. Dzięki konkursom uczniowie utrwalają i poszerzają swoją wiedzę, a wyniki pomagają porównać swoje umiejętności w skali ogólnopolskiej. Trzymamy kciuki i czekamy na wyniki!
Izabela Mielniczek


fot. Izabela Mielniczek