SP1 Aktualności Lekcja otwarta w klasie 2a niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410177
Lekcja otwarta w klasie 2a PDF Drukuj Email
 
   W piątek, 6 marca, w klasie 2a odbyła się lekcja otwarta, w czasie której dzieci, podzielone na 6 grup, robiły Marzannę. Zaangażowanie uczniów było bardzo duże. Grupy prześcigały się w pomysłach na najpiękniejszą kukłę. Lekcja ta odbyła się w porozumieniu z filią Biblioteki Miejskiej, która ogłosiła konkurs i zaprosiła do niego dzieci z klasy 2a. Niedługo w filii tejże biblioteki odbędzie się uroczystość nagrodzenia najciekawszych prac. Dzieciom najbardziej podobały się Marzanny wykonane przez Szymona W., Dawida N. i Mateusza P., a także przez grupę Zuzi D., Oliwii C., Asi J. i Karoliny P. 
Wychowawca: Ewa Siatkowskafot. Ewa Siatkowska


Ranking szkół podstawowych