SP1 Aktualności Lekcja otwarta w klasie 2a niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998470

-------------------------------------

 BHP
Lekcja otwarta w klasie 2a
 
   W piątek, 6 marca, w klasie 2a odbyła się lekcja otwarta, w czasie której dzieci, podzielone na 6 grup, robiły Marzannę. Zaangażowanie uczniów było bardzo duże. Grupy prześcigały się w pomysłach na najpiękniejszą kukłę. Lekcja ta odbyła się w porozumieniu z filią Biblioteki Miejskiej, która ogłosiła konkurs i zaprosiła do niego dzieci z klasy 2a. Niedługo w filii tejże biblioteki odbędzie się uroczystość nagrodzenia najciekawszych prac. Dzieciom najbardziej podobały się Marzanny wykonane przez Szymona W., Dawida N. i Mateusza P., a także przez grupę Zuzi D., Oliwii C., Asi J. i Karoliny P. 
Wychowawca: Ewa Siatkowskafot. Ewa Siatkowska


Ranking szkół podstawowych

 
 
STOPKA