SP1 Aktualności Z wizytą w Chatce Puchatka środa, 22 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11009705

-------------------------------------

 BHP


Z wizytą w Chatce Puchatka
 

   Uczniowie klasy 2d po opracowaniu lektury „Kubuś Puchatek” wybrali się w odwiedziny do Niepublicznego Przedszkola „Chatka Puchatka”. Przynieśli dla młodszych kolegów plakaty przedstawiające Kubusia i jego przyjaciół oraz własnoręcznie wykonane misie. Dzieci poczęstowały naszych uczniów małym co nieco, czyli miodkiem. Następnie oprowadzili ich po przedszkolu, które było bardzo kolorowe i wesołe. Uczniowie uczestniczyli w lekcji języka niemieckiego i angielskiego, obserwowali też zajęcia plastyczne. Zachwyceni wystrojem sal oraz miłą atmosferą panującą w przedszkolu powrócili do szkoły. 
   Maluchy zostały zaproszone na Festiwal Bajek, który odbędzie się podczas Dnia Otwartego Szkoły.
Krystyna Rewaj


fot. Krystyna Rewaj
 
STOPKA