SP1 Aktualności Z wizytą w Chatce Puchatka czwartek, 21 czerwca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7358908
Z wizytą w Chatce Puchatka PDF Drukuj Email
 

   Uczniowie klasy 2d po opracowaniu lektury „Kubuś Puchatek” wybrali się w odwiedziny do Niepublicznego Przedszkola „Chatka Puchatka”. Przynieśli dla młodszych kolegów plakaty przedstawiające Kubusia i jego przyjaciół oraz własnoręcznie wykonane misie. Dzieci poczęstowały naszych uczniów małym co nieco, czyli miodkiem. Następnie oprowadzili ich po przedszkolu, które było bardzo kolorowe i wesołe. Uczniowie uczestniczyli w lekcji języka niemieckiego i angielskiego, obserwowali też zajęcia plastyczne. Zachwyceni wystrojem sal oraz miłą atmosferą panującą w przedszkolu powrócili do szkoły. 
   Maluchy zostały zaproszone na Festiwal Bajek, który odbędzie się podczas Dnia Otwartego Szkoły.
Krystyna Rewaj


fot. Krystyna Rewaj