SP1 Aktualności Konkurs niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410182
Konkurs PDF Drukuj EmailUczennice: Karolina Białek z kl. I g, Klaudia Kukuła z kl. I f oraz Martyna Góra z kl. III b wzięły udział w:
  • XIX Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie… i inne polskie łamańce językowe”

   Celem konkursu było: rozbudzanie twórczości plastycznej i językowej dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, inspiracja do zabawy słowem, rozwijanie własnej wyobraźni i oryginalności pomysłów oraz ćwiczenie sprawności językowej i manualnej. W konkursie wzięły udział dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Na konkurs wpłynęło ponad 4500 prac, które były wykonane różnymi technikami, ciekawie i pomysłowo. Za udział w konkursie dzieci otrzymały dyplomy i niespodzianki.
Jolanta Koch


fot. Jolanta Koch