SP1 Aktualności Występ naszych szachistów na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2014/2015 czwartek, 21 czerwca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7358934
Występ naszych szachistów na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2014/2015 PDF Drukuj Email

   W dniu 6 lutego 2015 w Szkole Podstawowej nr 3 w Żarach rozegrane zostały zawody szachowe w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży 2014/2015. W rozgrywkach brały udział drużyny reprezentujące szkoły średnie, gimnazja i szkoły podstawowe z terenu powiatu żarskiego. Nasi zawodnicy w regulaminowym składzie drużyny: 3 chłopców i 1 dziewczynka dzielnie rozgrywali każdą partię. Jako poszczególni zawodnicy z pewnością ulepszyli - dzięki temu, że grali z różnymi przeciwnikami - swoją umiejętność gry. Jako drużyna - godnie zaprezentowali SP nr 1 na tych zawodach.

   Dodatkowym powodem do zadowolenia jest fakt, że w drużynach szkół średnich i gimnazjów można było doliczyć się aż 6 szachistów - absolwentów naszej szkoły.
Andrzej Woźniak


fot. Andrzej Woźniak