SP1 Aktualności Nasza maskotka w Chorwacji niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020100

-------------------------------------

 BHP


Nasza maskotka w Chorwacji

   W ramach projektu międzynarodowego „Show me your world – Mascots trip” wymieniamy się maskotkami z innymi europejskimi krajami. Jako naszą maskotkę wysłaliśmy Żarusia, który już pod koniec września rozpoczął swoją podróż. Stworzyliśmy paszport i dziennik podróży, który będzie służył jako dowód jego wycieczki po Europie. Obecnie nasza maskotka jest w Chorwacji. Otrzymaliśmy relację z jego wizyty. W swojej walizce Żaruś miał prezenty dla kolegów z zagranicy – małą maskotkę Żarusia i rysunki uczniów z klasy 2A i 2C. Dzieci z Chorwacji bardzo ucieszyły się z prezentów. Czytali także informacje o Żarach i naszej szkole, które wysłaliśmy razem z maskotką. Zapraszam do obejrzenia otrzymanego z Chorwacji filmu i zdjęć z Żarusiem. Możecie spróbować także poznać lepiej drużynę z Chorwacji, rozwiązując ich grę (Każdy obrazek reprezentuje literę alfabetu, na którą zaczyna się słowo. Po odgadnięciu literek utworzycie imiona dzieci). Nasza gra jest na stronie projektu: 


Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego

Relacja z wizyty Żarusia w Chorwacji:

 
 

Gra uczniów z Chorwacji - „Jak mamy na imię?”

 


Fotorelacja

 
STOPKA