SP1 Aktualności Nasza maskotka w Chorwacji czwartek, 13 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7670016
Nasza maskotka w Chorwacji PDF Drukuj Email

   W ramach projektu międzynarodowego „Show me your world – Mascots trip” wymieniamy się maskotkami z innymi europejskimi krajami. Jako naszą maskotkę wysłaliśmy Żarusia, który już pod koniec września rozpoczął swoją podróż. Stworzyliśmy paszport i dziennik podróży, który będzie służył jako dowód jego wycieczki po Europie. Obecnie nasza maskotka jest w Chorwacji. Otrzymaliśmy relację z jego wizyty. W swojej walizce Żaruś miał prezenty dla kolegów z zagranicy – małą maskotkę Żarusia i rysunki uczniów z klasy 2A i 2C. Dzieci z Chorwacji bardzo ucieszyły się z prezentów. Czytali także informacje o Żarach i naszej szkole, które wysłaliśmy razem z maskotką. Zapraszam do obejrzenia otrzymanego z Chorwacji filmu i zdjęć z Żarusiem. Możecie spróbować także poznać lepiej drużynę z Chorwacji, rozwiązując ich grę (Każdy obrazek reprezentuje literę alfabetu, na którą zaczyna się słowo. Po odgadnięciu literek utworzycie imiona dzieci). Nasza gra jest na stronie projektu: 


Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego

Relacja z wizyty Żarusia w Chorwacji:

 
 

Gra uczniów z Chorwacji - „Jak mamy na imię?”

 


Fotorelacja