SP1 Aktualności W szkolnym rytmie wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028405

-------------------------------------

 BHP


W szkolnym rytmie

   Drodzy Czytelnicy „W szkolnym rytmie” Godzina mija za godziną, rok za rokiem, zmienia się przyroda, ludzie przychodzą i odchodzą. „W szkolnym rytmie” też czas na zmiany. Wasi wieloletni opiekunowie, pp. Tadeusz Kordylewski i Cezary Sułkowski oddają gazetkę pod opiekę nowemu nauczycielowi języka polskiego, p. Piotrowi Pałacowi.
   Sądzimy, i on i my, że ta zmiana będzie korzystna dla wszystkich, a zwłaszcza dla Was, uczniów SP nr 1 w Żarach, naszych wiernych czytelników. Jak co roku trzeba będzie wybrać nowych członków redakcji i zachęcić do współpracy tych, którzy lubią pisać, rysować, fotografować i mają na wszystko otwarte oczy i uszy oraz bystre i wrażliwe umysły i szybki refleks. To są bowiem cechy niezbędne w pracy dziennikarskiej. To Wy, Drodzy Czytelnicy współtworzycie „W szkolnym rytmie”! A więc do dzieła. Zapraszamy do współpracy i pierwszaków, i starszych ich kolegów z pozostałych klas. Być może nowy opiekun z nową redakcją wprowadzi nowe interesujące zmiany, które spowodują, że nasza gazetka będzie jeszcze bardziej Wam bliska.
   Już jesień roku szkolnego 2009/2010. „W szkolnym rytmie” czas wydać. Jest przecież o czym pisać. Pomagać Wam będą nauczyciele, wychowawcy, dyrekcja i starzy opiekunowie, którzy tymczasem zajmować się będą rozwijaniem i uatrakcyjnianiem, i „ożywianiem” naszej strony internetowej (www.sp1.zary.pl). Wierzymy głęboko, że nasze działania będą skuteczne, a Wy nam pomożecie.
Z pozdrowieniami
Tadeusz Kordylewski i Cezary Sułkowski
 
STOPKA