SP1 Aktualności Wspólne działania klas 1b i 1c wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004015

-------------------------------------

 BHP
Wspólne działania klas 1b i 1c

   Klasy 1b i 1c oraz ich wychowawczynie, pp. Wioleta Bas i Halina Kulbida-Pietrzak, często organizują wspólne imprezy klasowe. Dzieci uczą się w ten sposób współpracy i szacunku do drugiego człowieka.
   Pierwszą wspólną inicjatywą były nieco inne mikołajki, inne, bo spędzone w Zielonej Górze w Teatrze Lubuskim. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Królowa Śniegu”. Po spektaklu uczniowie spotkali Świętego Mikołaja. Teatr to magiczne miejsce, wyczarowuje za pomocą wyobraźni i słów piękne światy.   Kolejnym ważnym wydarzeniem w życiu obu klas był udział w Powiatowym Konkursie Jasełek, który miał miejsce w sali widowiskowej „Luna”. Dzieci realizują siebie poprzez śpiew i grę aktorską.   Ostatnio zaś, w sobotę, 24 stycznia, 1b i 1c wystąpiły przed emerytami i rencistami z Żar, prezentując wcześniej przygotowane jasełka.
W. Bas i H. Kulbida-Pietrzak

 
STOPKA