SP1 Aktualności Wspólne działania klas 1b i 1c niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410185
Wspólne działania klas 1b i 1c PDF Drukuj Email

   Klasy 1b i 1c oraz ich wychowawczynie, pp. Wioleta Bas i Halina Kulbida-Pietrzak, często organizują wspólne imprezy klasowe. Dzieci uczą się w ten sposób współpracy i szacunku do drugiego człowieka.
   Pierwszą wspólną inicjatywą były nieco inne mikołajki, inne, bo spędzone w Zielonej Górze w Teatrze Lubuskim. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Królowa Śniegu”. Po spektaklu uczniowie spotkali Świętego Mikołaja. Teatr to magiczne miejsce, wyczarowuje za pomocą wyobraźni i słów piękne światy.   Kolejnym ważnym wydarzeniem w życiu obu klas był udział w Powiatowym Konkursie Jasełek, który miał miejsce w sali widowiskowej „Luna”. Dzieci realizują siebie poprzez śpiew i grę aktorską.   Ostatnio zaś, w sobotę, 24 stycznia, 1b i 1c wystąpiły przed emerytami i rencistami z Żar, prezentując wcześniej przygotowane jasełka.
W. Bas i H. Kulbida-Pietrzak