SP1 Aktualności "Od młodości do dojrzałości" czwartek, 21 czerwca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7358920
"Od młodości do dojrzałości" PDF Drukuj Email

   W sobotę, 31.01.2015 r., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w festynie "Od młodości do dojrzałości" z okazji jubileuszu 60-lecia Oddziału 1 w Żarach. Jego organizatorem był Oddział 1 Banku PKO BP w Żarach. Spotkanie miało miejsce w Gimnazjum nr 3 w Żarach.
   Podczas festynu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "60 lat PKO BP SA w Żarach". Pracę plastyczną przygotowała uczennica klasy 5b Martyna Komenda.
   W ramach festynu odbyły się konkurencje sportowe, w których brały udział reprezentacje szkół podstawowych. Uczniowie mieli możliwość zmierzenia się w konkurencjach, takich jak bieg samuraja czy przeciąganie liny. W trakcie trwania obchodów 60-lecia uczniowie brali również udział w konkursie edukacyjnym wiedzy o Banku oraz mieli możliwość obejrzenia pokazu karate, tańca sportowego i pokazu kick-boxingu z udziałem Mistrzów Świata i Europy.
Edyta Pawlus


fot. Edyta Pawlus