SP1 Aktualności "Od młodości do dojrzałości" niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020217

-------------------------------------

 BHP


"Od młodości do dojrzałości"

   W sobotę, 31.01.2015 r., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w festynie "Od młodości do dojrzałości" z okazji jubileuszu 60-lecia Oddziału 1 w Żarach. Jego organizatorem był Oddział 1 Banku PKO BP w Żarach. Spotkanie miało miejsce w Gimnazjum nr 3 w Żarach.
   Podczas festynu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "60 lat PKO BP SA w Żarach". Pracę plastyczną przygotowała uczennica klasy 5b Martyna Komenda.
   W ramach festynu odbyły się konkurencje sportowe, w których brały udział reprezentacje szkół podstawowych. Uczniowie mieli możliwość zmierzenia się w konkurencjach, takich jak bieg samuraja czy przeciąganie liny. W trakcie trwania obchodów 60-lecia uczniowie brali również udział w konkursie edukacyjnym wiedzy o Banku oraz mieli możliwość obejrzenia pokazu karate, tańca sportowego i pokazu kick-boxingu z udziałem Mistrzów Świata i Europy.
Edyta Pawlus


fot. Edyta Pawlus
 
STOPKA