SP1 Aktualności Warsztaty z języka angielskiego z wolontariuszami z Indii i Meksyku w Gimnazjum nr 2 niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410202
Warsztaty z języka angielskiego z wolontariuszami z Indii i Meksyku w Gimnazjum nr 2 PDF Drukuj Email

   Nasi uczniowie mieli okazję kontaktu z żywym językiem angielskim. Było to coś więcej niż zwykłe warsztaty językowe. To były również przeżycia z kulturą i językiem poza salami lekcyjnymi. Uczniowie klas 4, 5 i 6 poznali kulturę i obyczaje z tak odległych zakątków świata jak Indie i Meksyk. O swoich krajach opowiadali: Ayushi Chandani z Indii i Daniel Torres z Meksyku. Nasi uczniowie mogli zadawać pytania dotyczące nieznanych zwyczajów, sposobów myślenia i wartości. Oprócz odkrywania innych kultur, uczniowie uczyli się w języku angielskim o zdrowym odżywianiu.
   Poniżej możecie zapoznać się z profilami gości z zagranicy oraz zdjęciami z warsztatów.
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego


fot. Izabela Mielniczek