SP1 Aktualności Udział zuchów z Gromady Zuchowej WIELCY BADACZE ŚWIATA w zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP oraz w hufcowym biegu INO po Zielonym Lesie niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410199
Udział zuchów z Gromady Zuchowej WIELCY BADACZE ŚWIATA w zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP oraz w hufcowym biegu INO po Zielonym Lesie PDF Drukuj Email
 

   Zuchy z Gromady Zuchowej WIELCY BADACZE ŚWIATA wzięli 10.01.2015 r. w biegu po Zielonym Lesie. Było to tuż po wichurze, po której całe miasto nie miało prądu. Zuchy w deszczu, w błocie i z wiatrem na twarzy pokonywały trasę, zdobywając zdumiewająco wysoką ilość punktów i I miejsce wśród zuchów z całego hufca. 
   Następnego dnia miał miejsce ciąg dalszy zuchowych sukcesów. W czasie zbiórki pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrali w ciągu 3 godzin 663,01 zł, 3,56 euro i 5 jednostek w innej walucie
   Gratuluję zuchom wspaniałych wyników.
Z poważaniem 
Emilia Drgas


fot. Emilia Drgas