SP1 Aktualności Karnawał czas zacząć! czwartek, 21 czerwca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7358962
Karnawał czas zacząć! PDF Drukuj Email

   W świetlicy szkolnej rozpoczęły się przygotowania do balu karnawałowego, który odbędzie się w naszej szkole 12 lutego 2015 r. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i wielką fantazją wykonywały maski karnawałowe. W piórka, cekiny i koronki ubrały kotka, zajączki i biedronki. Uroczo ze sobą spędzały chwile, by w efekcie wytężonej pracy powstał motylek. Świetnie się wszystkie przy tym bawiły, na zdjęciach uśmiechy Wam pozostawiły :-)
Joanna Naumik i Teresa Mierzwińska


fot. Joanna Naumik