SP1 Aktualności Warsztaty naukowe w świetlicy szkolnej niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410207
Warsztaty naukowe w świetlicy szkolnej PDF Drukuj Email

   W ramach pracy świetlicy szkolnej odbyły się mini warsztaty naukowe.
   Uczniowie, korzystając z materiałów przygotowanych przez wychowawcę świetlicy, mgr Joannę Naumik, wykonały proste doświadczenia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się telefony wykonane z plastikowych kubeczków oraz sznurka. Dzieci dowiedziały się, na jakiej zasadzie przenoszone są dźwięki. Udało nam się także zamknąć trąbę powietrzną w słoiku ;-) a jeden z uczniów schował tam swoją buzię ;-) Hitem okazały się jednak własnoręcznie przygotowane kwiaty, które, położone na wodzie, wprost zakwitały przed dziećmi.
Joanna Naumik


fot. Joanna Naumik