SP1 Aktualności Pierwsza pomoc na lekcjach wychowania fizycznego czwartek, 21 czerwca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7358911
Pierwsza pomoc na lekcjach wychowania fizycznego PDF Drukuj Email

   Co roku w czasie lekcji wychowania fizycznego przypominamy dzieciom o zasadach udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie ćwiczą na fantomach, małym i dużym, które otrzymaliśmy od fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzieci klas IV-VI otrzymały książeczki z zasadami udzielania pierwszej pomocy oraz papierowe telefony, służące do ratowania życia poprzez podawanie w odpowiedniej kolejności ważnych informacji dyspozytorowi pogotowia. Przypomniano także numery telefonów alarmowych.
   Zajęcia były ciekawe i wzbudziły dużo emocji.
   Uratujemy komuś życie, gdy będziemy wiedzieć, jak to trzeba zrobić.
Elżbieta Jusińska, Barbara Mantyk, Aleksander Stachów


fot. Elżbieta Jusińska