SP1 Aktualności Sukces „Skrzatów” w IX Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych czwartek, 21 czerwca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7358943
Sukces „Skrzatów” w IX Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych PDF Drukuj Email

   W dniu 16 grudnia 2014 r. w sali widowiskowej „Luna” Żarskiego Domu Kultury odbył się IX Przegląd Teatrów Profilaktycznych zorganizowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach. Celem przeglądu jest popularyzowanie wiedzy na temat sposobów zapobiegania zjawiskom agresji i przemocy, promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji, a także upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych.
W przeglądzie udział wzięło 14 grup teatralnych z żarskich szkół, w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.
   Wśród szkół podstawowych grupa teatralna z naszej szkoły „Skrzaty” zajęła II miejsce. Mali aktorzy (uczniowie klasy IE) zaprezentowali przedstawienie o tematyce antynikotynowej i antyalkoholowej pt. „Czerwony Kapturek inaczej”, które zostało bardzo ciepło przyjęte przez publiczność i jury. Serdecznie gratulujemy!
Małgorzata Łukowska


fot. Małgorzata Łukowska