SP1 Aktualności Sukces „Skrzatów” w IX Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999021

-------------------------------------

 BHP
Sukces „Skrzatów” w IX Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych

   W dniu 16 grudnia 2014 r. w sali widowiskowej „Luna” Żarskiego Domu Kultury odbył się IX Przegląd Teatrów Profilaktycznych zorganizowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach. Celem przeglądu jest popularyzowanie wiedzy na temat sposobów zapobiegania zjawiskom agresji i przemocy, promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji, a także upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych.
W przeglądzie udział wzięło 14 grup teatralnych z żarskich szkół, w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.
   Wśród szkół podstawowych grupa teatralna z naszej szkoły „Skrzaty” zajęła II miejsce. Mali aktorzy (uczniowie klasy IE) zaprezentowali przedstawienie o tematyce antynikotynowej i antyalkoholowej pt. „Czerwony Kapturek inaczej”, które zostało bardzo ciepło przyjęte przez publiczność i jury. Serdecznie gratulujemy!
Małgorzata Łukowska


fot. Małgorzata Łukowska
 
STOPKA