SP1 Aktualności Podsumowanie projektu W KIBICOWANIU ŁĄCZYMY POKOLENIA niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998290

-------------------------------------

 BHP
Podsumowanie projektu W KIBICOWANIU ŁĄCZYMY POKOLENIA

   W poniedziałek, 15 grudnia 2014 r., w Urzędzie Miasta Żary odbyło się podsumowanie projektu „W kibicowaniu łączymy pokolenia”, który był realizowany od września we wszystkich przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjalnych naszego miasta. Zajął on 3. miejsce w ogólnopolskim konkursie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych „Razem bezpieczniej”. Promował zasady bezpiecznego kibicowania wśród różnych pokoleń mieszkańców Żar. Na jego realizację pozyskano 20 tys. złotych.
   W czasie uroczystości wręczono nagrody uczestnikom konkursów, które złożyły się na działania związane z realizacją projektu. Były to: konkurs literacki „Sportowiec, którego znam i podziwiam”, konkurs fotograficzny „Wesoły kibic” i konkurs na ulotkę „Kibicuję bezpiecznie”. Rozstrzygnięto też konkurs na najlepszego kibica. W czasie gali podsumowano również Żarską i Lubuską Olimpiadę Młodzieży.
   Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż nasza szkoła bardzo się zaangażowała w działania związane z realizacją projektu, jak również w organizację i przebieg samej gali. Panie Kucharki przygotowały pyszne przekąski, smaczne ciasta, kawę i herbatkę, którymi wszyscy delektowali się w przerwie Konferencji. Pan Piotr Pałac wykonał prezentację multimedialną oraz broszurę zawierającą prace uczniów nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie literackim, prowadzącymi spotkanie byli p. Iwona Szczuka i p. Aleksander Stachów, nad całością czuwała p. Dyrektor Agnieszka Ropska.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali i prezentacji multimedialnej oraz zapoznania się z pracami literackimi zamieszczonymi w broszurze.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


alt
Prezentacja
alt
Broszura


FOTORELACJA

fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA