SP1 Aktualności Podsumowanie projektu W KIBICOWANIU ŁĄCZYMY POKOLENIA niedziela, 24 czerwca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7368035
Podsumowanie projektu W KIBICOWANIU ŁĄCZYMY POKOLENIA PDF Drukuj Email

   W poniedziałek, 15 grudnia 2014 r., w Urzędzie Miasta Żary odbyło się podsumowanie projektu „W kibicowaniu łączymy pokolenia”, który był realizowany od września we wszystkich przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjalnych naszego miasta. Zajął on 3. miejsce w ogólnopolskim konkursie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych „Razem bezpieczniej”. Promował zasady bezpiecznego kibicowania wśród różnych pokoleń mieszkańców Żar. Na jego realizację pozyskano 20 tys. złotych.
   W czasie uroczystości wręczono nagrody uczestnikom konkursów, które złożyły się na działania związane z realizacją projektu. Były to: konkurs literacki „Sportowiec, którego znam i podziwiam”, konkurs fotograficzny „Wesoły kibic” i konkurs na ulotkę „Kibicuję bezpiecznie”. Rozstrzygnięto też konkurs na najlepszego kibica. W czasie gali podsumowano również Żarską i Lubuską Olimpiadę Młodzieży.
   Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż nasza szkoła bardzo się zaangażowała w działania związane z realizacją projektu, jak również w organizację i przebieg samej gali. Panie Kucharki przygotowały pyszne przekąski, smaczne ciasta, kawę i herbatkę, którymi wszyscy delektowali się w przerwie Konferencji. Pan Piotr Pałac wykonał prezentację multimedialną oraz broszurę zawierającą prace uczniów nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie literackim, prowadzącymi spotkanie byli p. Iwona Szczuka i p. Aleksander Stachów, nad całością czuwała p. Dyrektor Agnieszka Ropska.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali i prezentacji multimedialnej oraz zapoznania się z pracami literackimi zamieszczonymi w broszurze.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


alt
Prezentacja
alt
Broszura


FOTORELACJA

fot. Cezary Sułkowski