SP1 Aktualności Wizyta w MBP – Filia nr 3 w Żarach niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998340

-------------------------------------

 BHP
Wizyta w MBP – Filia nr 3 w Żarach

   W dniach 2-9 grudnia 2014 r. uczniowie klas II odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną – Filia nr 3 w Żarach, gdzie uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez panią Alicję Powęską. Dzieci miały okazję obejrzeć bibliotekę i jej zbiory oraz dowiedziały się, co należy zrobić, by stać się jej użytkownikami. Poza tym wysłuchały fragmentów książek, czytanych przez panią Alicję oraz rozwiązywały krzyżówki, rebusy i łamigłówki. Spotkania były niezwykle udane, a na koniec wszyscy częstowali się słodkościami z Mikołajowej skarpety.
   Celem tych spotkań jest przygotowanie uczniów do korzystania z innego typu bibliotek, a więc w pierwszej kolejności z wypożyczalni i czytelni biblioteki publicznej w swoim miejscu zamieszkania. Chcemy, aby po ukończeniu nauki w naszej szkole, nie skończyli „przygody z biblioteką i książką”.
Jolanta Koch


fot. Jolanta Koch
 
STOPKA