SP1 Aktualności Finał Szlachetnej Paczki piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013984

-------------------------------------

 BHP


Finał Szlachetnej Paczki

   
FINAŁ  SZLACHETNEJ  PACZKI


    Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy SZLACHETNA PACZKA. Ten rok był wyjątkowy, ponieważ przygotowywaliśmy paczkę dla ucznia naszej szkoły Krzysia i jego rodziny. Do zbiórki darów włączyła się cała społeczność szkolna: Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły, rodzice i uczniowie. Finał akcji miał miejsce 13 grudnia. Zebrane dary zapakowaliśmy do 9 wielkich kartonów i przekazaliśmy rodzinie. Radość była wielka. Krzyś i jego najbliżsi otrzymali swoje wymarzone prezenty. Nie kryli wzruszenia. Dzięki zaangażowaniu wielu bezinteresownych ludzi przeżyją wyjątkowo radosne święta. Z całego serca dziękuję wszystkim darczyńcom!
Małgorzata Łukowska


fot. Małgorzata Łukowska
 
STOPKA