SP1 Aktualności Finał Szlachetnej Paczki piątek, 25 maja 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7316831
Finał Szlachetnej Paczki PDF Drukuj Email

   
FINAŁ  SZLACHETNEJ  PACZKI


    Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy SZLACHETNA PACZKA. Ten rok był wyjątkowy, ponieważ przygotowywaliśmy paczkę dla ucznia naszej szkoły Krzysia i jego rodziny. Do zbiórki darów włączyła się cała społeczność szkolna: Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły, rodzice i uczniowie. Finał akcji miał miejsce 13 grudnia. Zebrane dary zapakowaliśmy do 9 wielkich kartonów i przekazaliśmy rodzinie. Radość była wielka. Krzyś i jego najbliżsi otrzymali swoje wymarzone prezenty. Nie kryli wzruszenia. Dzięki zaangażowaniu wielu bezinteresownych ludzi przeżyją wyjątkowo radosne święta. Z całego serca dziękuję wszystkim darczyńcom!
Małgorzata Łukowska


fot. Małgorzata Łukowska