SP1 Aktualności Ku bezpieczeństwu! niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998967

-------------------------------------

 BHP
Ku bezpieczeństwu!

   01.12.2014 r. sekcja profilaktyki Oddziału ŻW w Żaganiu wraz z wydziałem dochodzeniowo-śledczym zorganizowała dla pierwszaków ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach zajęcia z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym przed zbliżającym się okresem świątecznym.
   Zajęcia uatrakcyjnione były punktami nauczania dla uczniów, m.in. przejściem między pachołkami w okularach typu alco-gogle, przedstawieniem pracy przewodnika psa służbowego oraz zadań, jakie wykonuje on w trakcie służby. Ponadto dzieci miały okazję przejechać się w symulowanej jeździe autem w zestawie komputerowym MAX–ELKA.
   Na koniec uczniowie zostali nagrodzeni symbolicznymi upominkami za zaangażowanie w zajęcia.
Marcin Olejnik


fot. Piotr Pałac
 
STOPKA