SP1 Aktualności Ku bezpieczeństwu! niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410124
Ku bezpieczeństwu! PDF Drukuj Email

   01.12.2014 r. sekcja profilaktyki Oddziału ŻW w Żaganiu wraz z wydziałem dochodzeniowo-śledczym zorganizowała dla pierwszaków ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach zajęcia z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym przed zbliżającym się okresem świątecznym.
   Zajęcia uatrakcyjnione były punktami nauczania dla uczniów, m.in. przejściem między pachołkami w okularach typu alco-gogle, przedstawieniem pracy przewodnika psa służbowego oraz zadań, jakie wykonuje on w trakcie służby. Ponadto dzieci miały okazję przejechać się w symulowanej jeździe autem w zestawie komputerowym MAX–ELKA.
   Na koniec uczniowie zostali nagrodzeni symbolicznymi upominkami za zaangażowanie w zajęcia.
Marcin Olejnik


fot. Piotr Pałac