SP1 Aktualności Wkrótce czerwiec wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028292

-------------------------------------

 BHP


Wkrótce czerwiec
  
   9 kwietnia, to odległa data. Dziś, kiedy piszemy do Was, jest już 20 maja, czyli przed nami tylko miesiąc nauki. Najszczęśliwszy miesiąc, bo niesie nadzieje na wakacje, udane wakacje. Czy dla wszystkich? To się okaże, gdy dostaniecie do rąk 19 czerwca cenzurki. Wkrótce szóstoklasiści otrzymają zaświadczenia z OKE informujące o tym, jak zdali egzamin, który pisali, (przypominamy, że było to 2 kwietnia).
   1 czerwca w szkole odbędą się różne imprezy z okazji Dnia Dziecka. Najstarsi uczniowie szkoły wezmą udział w tradycyjnym Turnieju Klas Szóstych, który od lat z powodzeniem przygotowuje i prowadzi p. Barbara Mantyk.
   Tymczasem powróćmy na chwilę do wydarzeń majowych. Pani Masłowska ze swoimi podopiecznymi z klasy 5d przygotowała znakomite przedstawienie słowno-muzyczne upamiętniające Konstytucję 3 Maja i Narodowe Święto z okazji jej uchwalenia. Z okazji Dnia Ziemi odbyła się w Świbnej (już po raz XI) Sesja Przyrodnicza pod hasłem O wilku mowa… Impreza miała charakter międzyszkolny. O szczegółach dowiecie się z wydania specjalnego W szkolnym rytmie, w którym zamieszczone zostały materiały z sesji i obszerna fotorelacja (kliknij w zdjęcie). Najmłodsi z klas 1-3 wzięli udział w marszu na rzecz ochrony Ziemi, zorganizowanym przez wychowawczynie. Tydzień temu odbyły się zebrania z rodzicami. Niestety, zauważyliśmy, że nie wszyscy byli zadowoleni z Waszych ocen. Czas wziąć się do roboty. Nadróbcie zaległości, by rodzice mogli się unieść z radości aż do nieba.
   W maju wyjeżdżamy na wycieczki. Zwiedzamy różne regiony Polski. Byliśmy m.in. w Gdańsku, Toruniu, Kłodzku, Karpaczu. Po powrocie dzielimy się wrażeniami, pokazujemy pamiątki, wykonujemy wspomnieniowe albumy i fotorelacje, które możecie obejrzeć na naszej stronie. Odwiedzajcie nas, zaglądajcie i piszcie, a my obiecujemy, że przed 1 czerwca znów się do Was odezwiemy.
Administratorzy
 
STOPKA