SP1 Aktualności Wizyta klas szóstych w Gimnazjum nr 2 w Żarach środa, 22 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11009419

-------------------------------------

 BHP


Wizyta klas szóstych w Gimnazjum nr 2 w Żarach

   W czwartek, 4 grudnia 2014 r., uczniowie klas szóstych wraz z wychowawcami udali się do Gimnazjum nr 2 w Żarach, wzięli tam udział w spotkaniu promującym zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie oraz samą szkołę. Już przecież za kilka miesięcy nasi podopieczni będą musieli zdecydować, gdzie od września rozpoczną naukę.
   W czasie spotkania dowiedzieliśmy się sporo na temat różnic między wodą mineralną a źródlaną, między jogurtem o smaku brzoskwiniowym a jogurtem brzoskwiniowym, poznaliśmy zasady zdrowego odżywiania, p. Jola Kozińska zaprezentowała fanpage`a gimnazjum na Facebooku. Zjedliśmy pyszną sałatkę owocową, później zaś wzięliśmy udział, podzieleni na grupy, w niezwykle interesujących zajęciach. Mogliśmy poćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie w sali fitness, rozpoznawaliśmy owoce i warzywa, tańczyliśmy w rytm muzyki. Świetnie się przy tym bawiliśmy. Zwycięska grupa otrzymała wór pełen owoców.
   Dziękujemy za przygotowane zajęcia, mamy nadzieję, że już niedługo znów będziemy mogli odwiedzić Gimnazjum nr 2 w Żarach!
Piotr Pałac


fot. Piotr Pałac
 
STOPKA