SP1 Aktualności Kronika wydarzeń klasy Ic poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025134

-------------------------------------

 BHP


Kronika wydarzeń klasy Ic

Dzień Chłopaka w klasie 1c

   Dzień chłopaka w klasie 1c obchodziliśmy bardzo radośnie. Dziewczynki przygotowały dla chłopców różne zadania-konkurencje, w których musieli wykazać się jak najlepiej. Każdy z chłopców za osiągnięte wyniki został nagrodzony szarfą. Koleżanki wyróżniły m.in. najlepszego tancerza, siłacza, znawcę klubów sportowych, najszybszego oraz najweselszego kolegę. Chłopcy otrzymali też drobne prezenty. To był bardzo miły i wesoły dzień w szkole.
 
fot. Halina Kulbida-Pietrzak


Wycieczka klasy Ic i Ie do Wioski Indiańskiej

   W piękny jesienny dzień, 2 października 2014 r., dzieci z klas 1c i 1e wraz z wychowawcami wybrały się na integracyjną wycieczkę do Wioski Indiańskiej. Poznały tam kulturę i zwyczaje Indian. Były wspólne zabawy, m.in. malowanie twarzy i strzelanie z łuku. Miłym akcentem było również wspólne ognisko. Wszyscy świetnie się bawili i zadowoleni wrócili z pierwszej wspólnej wyprawy.
 
fot. Halina Kulbida-Pietrzak


Pasowanie uczniów klasy Ic

   To był naprawdę ważny dzień w życiu każdego pierwszoklasisty. Wszystkie dzieci złożyły ślubowanie i zostały pasowane na uczniów SP 1 w Żarach. Po uroczystości było wspólne spotkanie dzieci, rodziców i wychowawcy, a następnie wspólne klasowe zdjęcie.
Halina Kulbida-Pietrzak


fot. Halina Kulbida-Pietrzak
 
 
STOPKA