SP1 Aktualności Otwarcie stadionu OKRĄGLAK wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004178

-------------------------------------

 BHP
Otwarcie stadionu OKRĄGLAK

   W sobotę, 11 października 2014 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w otwarciu nowo wybudowanego boiska OKRĄGLAK. Impreza została połączona z inauguracją Żarskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2014/2015 oraz rozpoczęciem realizacji projektu dofinansowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych „W kibicowaniu łączymy pokolenia”.
   Ze szkoły, w kolorowych strojach godnych prawdziwego kibica, wyruszyliśmy o godzinie 10.00. Godzinę później wkroczyliśmy, tuż za orkiestrą, na boisko OKRĄGLAK, otwierając w ten sposób pochód reprezentacji wszystkich żarskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów.
   Po części oficjalnej, czyli poświęceniu obiektu przez księdza dziekana Stanisława Pojnara oraz przecięciu wstęgi przez p. Burmistrza Wacława Maciuszonka, murawa stadionu stała się sceną, na której wystąpili m.in. Krzysztof Golonka, mistrz świata w pokazach tricków piłkarskich freestyle oraz, porywając do zumby niemal wszystkich zebranych, p. Ewa Zarzycka.
   Następnie reprezentacje poszczególnych szkół wzięły udział w zawodach sportowych, w czasie których należało wykonać różnego rodzaju zadania, np. skoki na skakance, omijanie przeszkód czy strzelanie piłką do bramek. W tym samym czasie jury oceniało stroje i sposób dopingowania kibiców. Jednocześnie do walki stanęły też całe rodziny, nas reprezentowali Państwo Agnieszka i Norbert Góra wraz z dziećmi - Martyną i Jakubem.
   Czas spędzony na stadionie był doskonałą okazją do propagowania aktywnego stylu życia oraz kulturalnego i bezpiecznego kibicowania.
   Zapraszam do obejrzenia galerii.
Piotr Pałac


fot. Piotr Pałac
 
STOPKA