SP1 Aktualności Zasadzenie krokusów przez uczniów klas drugich niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020225

-------------------------------------

 BHP


Zasadzenie krokusów przez uczniów klas drugich

   Dnia 12 września 2014 r. klasy drugie wraz z wychowawcami, p. E. Siatkowską, p. I. Olszańską, p. W. Półtorak i p. K. Rewaj upiększyły w ramach działań ekologicznych otoczenie szkoły, sadząc 200 krokusów w czterech kolorach. Dzieci wraz z paniami wykopały ziemię, gdzie wsadzały cebulki. Niektóre z nich po raz pierwszy uczestniczyły w takiej akcji. Wszyscy mamy nadzieję, że posadzone przez nas kwiaty przyczynią się do upiększenia terenu szkoły i uczynią z nas świadomych współuczestników ochrony przyrody.
Uczniowie klas II z wychowawcami

fot. Izabela Olszańska
 
STOPKA