SP1 Aktualności Zajęcia integrujące w świetlicy szkolnej wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004307

-------------------------------------

 BHP
Zajęcia integrujące w świetlicy szkolnej

   24 września 2014 r. odbyły się zajęcia integrujące dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Spotkanie poprowadziła praktykantka z Uniwersytetu Zielonogórskiego, Paulina Urbaszek, jego celem było przybliżenie uczniom pojęcia przyjaźni. Dzieci mogły wypowiedzieć się o tym, czym dla nich jest przyjaźń, jakimi cechami odznacza się prawdziwy przyjaciel, wzięły także udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Efektem pracy uczniów były dwa plakaty, na koniec zajęć uczestnicy otrzymali drobny upominek.
Paulina Urbaszek

fot. Joanna Naumik
 
STOPKA