SP1 Aktualności Europejski Dzień Języków Obcych – świętujemy z całą Europą piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995850

-------------------------------------

 BHP
Europejski Dzień Języków Obcych – świętujemy z całą Europą

   Już 26 września będziemy obchodzić Europejski Dzień Języków Obcych (EDJ). To coroczne święto zostało ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy. W ramach obchodów Dnia Języków uczniowie naszej szkoły biorą udział w programie europejskiej współpracy szkół – eTwinning (projekt – „Let’s celebrate the European Day of Languages together”). Będziemy świętować wspólnie z innymi krajami! Spotkamy się wirtualnie podczas wideo spotkania. Zamierzamy także wymienić się pocztówkami z życzeniami oraz nagraniami piosenek. Będzie można nauczyć się pierwszych słów i zwrotów w rzadziej nauczanych językach, takich jak portugalski, grecki czy hiszpański. Planujemy szereg ciekawych zajęć językowych pozwalających poznać kulturę, obyczaje oraz tradycje poszczególnych krajów. Jak co roku, zorganizujemy także apel poświęcony Dniu Języków.
Izabela Mielniczek 
STOPKA