SP1 Aktualności Wymiana maskotek - Maskotka z Wielkiej Brytanii w naszej szkole czwartek, 13 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7670009
Wymiana maskotek - Maskotka z Wielkiej Brytanii w naszej szkole PDF Drukuj Email

   W ramach projektu eTwinning wymieniamy się maskotkami z kilkunastoma krajami z całej Europy. W czerwcu przyjechała do nas kolejna maskotka - miś z Anglii o imieniu Treacle. Przybył on z czerwoną walizką pełną rysunków i listów stworzonych przez dzieci z Wielkiej Brytanii. Nasi uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli i przeczytali je, a trzecioklasiści wykonali swoje prace, które wyślemy razem z maskotką do Anglii. Pierwszoklasiści poznali nową piosenkę o misiu. Wizyta maskotki była także świetną okazją, aby poznać Wielką Brytanię. Uczniowie rozszerzyli swoją wiedzę o podstawowe fakty, rozwijając swoje umiejętności językowe.
Nauczyciel języka angielskiego
Izabela Mielniczek

FOTORELACJA
fot. Izabela MielniczekPrace uczniów klasy 1A i 1C


Prace naszych uczniów:
ImageChef.com

Praca klasy 6A i 6B:
ImageChef.com

ImageChef.com

Prace uczniów z Anglii: