SP1 Aktualności Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…” piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10988605

-------------------------------------

 BHP
Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…”

Logo - Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…”

   W II semestrze roku szkolnego 2013/14 uczeń kl. VI b Piotr Bojakowski wziął udział w konkursie historycznym „Jedno jedyne zdjęcie…” zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Szczecinie – Delegatura w Gorzowie Wielkopolskim oraz Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. Honorowy patronat nad konkursem objął Wojewoda Lubuski.
   Celem konkursu było stworzenie unikalnej galerii fotograficznej opisującej losy mieszkańców regionu wzbogaconej o oryginalne opisy i komentarze posiadaczy zdjęć oraz zachęcenie młodzieży do poznawania historii rodziny, a poprzez nią historii regionu i Polski.
   W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadpodstawowych, studenci oraz mieszkańcy województwa lubuskiego. Na szczeblu szkół podstawowych województwa lubuskiego praca Piotra Bojakowskiego została wyróżniona. To kolejny sukces naszego ucznia w konkursie historycznym na etapie wojewódzkim.
   Uroczyste podsumowanie odbyło się 16.06.2014 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wlkp.
SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
Bożena Masłowska

Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…” Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…” Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…”
fot. Tomasz Kusz
 
STOPKA