SP1 Aktualności Współpraca międzynarodowa - projekt "My hometown" wtorek, 21 sierpnia 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7456800
Współpraca międzynarodowa - projekt "My hometown" PDF Drukuj Email

   Nasza szkoła wzięła udział w projekcie eTwinning “My Hometown”. Celem projektu było poznanie uczniów z europejskich szkół, ich rodzinnych miast i państw. Dzięki niemu nasi uczniowie poznali inne kraje oraz ich kulturę, dowiedzieli się o podobieństwach i różnicach pomiędzy państwami, ucząc się przy tym języka angielskiego. Uczniowie wzbogacili także swoją wiedzę o Polsce i Żarach, żeby jak najlepiej przedstawić je kolegom z zagranicy. Dzieci stworzyły interaktywne plakaty o Polsce, internetowy komiks o Żarach oraz ulotki reklamujące nasze miasto. Prace w języku angielskim przekazaliśmy uczniom z innych europejskich państw. Zapraszam do obejrzenia kilku naszych prac oraz kolegów z zagranicy.
Nauczycielka języka angielskiego
Izabela Mielniczek

zary
 

Włochy
 

 

Estonia 

Grecja 


Słowacja