SP1 Aktualności Współpraca międzynarodowa - projekt "My hometown" poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025152

-------------------------------------

 BHP


Współpraca międzynarodowa - projekt "My hometown"

   Nasza szkoła wzięła udział w projekcie eTwinning “My Hometown”. Celem projektu było poznanie uczniów z europejskich szkół, ich rodzinnych miast i państw. Dzięki niemu nasi uczniowie poznali inne kraje oraz ich kulturę, dowiedzieli się o podobieństwach i różnicach pomiędzy państwami, ucząc się przy tym języka angielskiego. Uczniowie wzbogacili także swoją wiedzę o Polsce i Żarach, żeby jak najlepiej przedstawić je kolegom z zagranicy. Dzieci stworzyły interaktywne plakaty o Polsce, internetowy komiks o Żarach oraz ulotki reklamujące nasze miasto. Prace w języku angielskim przekazaliśmy uczniom z innych europejskich państw. Zapraszam do obejrzenia kilku naszych prac oraz kolegów z zagranicy.
Nauczycielka języka angielskiego
Izabela Mielniczek

zary
 

Włochy
 

 

Estonia 

Grecja 


Słowacja
 
 

 
STOPKA