SP1 Aktualności Wizyta uczniów SP 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998289

-------------------------------------

 BHP
Wizyta uczniów SP 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych

   Dnia 05.06.2014 r. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach odwiedziły Zespół Szkół Ekonomicznych. Spotkanie to to kontynuacja współpracy ZSE i SP1. Co roku młodzież ze Szkolnego Klubu Europejskiego przy ZSE w Żarach przygotowuje program artystyczny oraz warsztaty dla dzieci o tematyce Unii Europejskiej i nie tylko. Tym razem program spotkania został poszerzony o zasady savoir-vivre'u.
   Żeby nauczyć czegoś młodsze dzieci, młodzież ponadgimnazjalna również musiała zdobyć i pogłębić swoją wiedzę. W poprzednich latach uczniowie ZSE odwiedzali dzieci w SP 1. Tym razem trzecioklasiści z SP 1 zostali zaproszeni do Ekonomika. Po warsztatach i przedstawieniu dzieci mogły zwiedzić szkołę, zobaczyć, jak uczą się starsze koleżanki i koledzy, uczestniczyć razem z nimi w zajęciach. Na koniec odbył się koncert grupy rokowej z ZSE. Tegoroczni absolwenci zagrali dla najmłodszych.
   Dzień ten należeć będzie na pewno do niezapomnianych – zarówno dla tych najmłodszych, jak i dla tych nieco starszych.
Monika Majerska

FOTORELACJA
fot. Uczniowie ZSE
 
STOPKA