SP1 Aktualności Drodzy Rodzice Pierwszoklasistów piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10992479

-------------------------------------

 BHP
Drodzy Rodzice Pierwszoklasistów


DRODZY RODZICE UCZNIÓW 
KLAS PIERWSZYCH 
(2014/2015)

   Mając na uwadze Państwa troskę, ciekawość, a nawet niepokój dotyczący tak ważnego momentu w życiu każdej rodziny, jakim jest posłanie po raz pierwszy dziecka do szkoły, informujemy, że listy klas zostały już utworzone i można się z nimi zapoznać w naszej szkole od poniedziałku 9.06.2014 r. 

   Planujemy w ostatnim tygodniu sierpnia spotkanie, podczas którego dzieci i rodzice będą mogli zapoznać się z wychowawcami. W najbliższym czasie na naszej stronie internetowej ukaże się informacja dotycząca podręczników oraz terminu spotkania (zaproszenia otrzymają Państwo również listownie). Zachęcamy do częstego zaglądania na stronę www.sp1.zary.pl
 
 Tymczasem zapraszamy w gościnne progi Jedynki 
14 czerwca od 15-tej na Festyn Rodzinny  


 
 
W międzyczasie proponujemy kompletowanie wyprawki.

„WYPRAWKA” DLA UCZNIA KLASY I

LISTA niezbędnych przyborów szkolnych w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach:
  • piórnik z wyposażeniem (najlepiej rozkładany): 2 ołówki HB, gumka, kredki ołówkowe w podstawowych kolorach, nożyczki, klej w sztyfcie, linijka ok. 20 cm, temperówka, długopis;
  • przybory do zajęć plastycznych: blok techniczny biały i kolorowy A-4, blok rysunkowy biały i kolorowy A-4, kolorowe wycinanki, kredki woskowe, farby akwarelowe, plakatowe oraz pędzle (cienki i grubszy), plastelina (nietoksyczna i niebrudząca), 4 kolory bibuły, wszystkie przybory należy umieścić w tekturowej teczce lub pudełku i podpisać, przybory plastyczne dziecko przechowuje w szkole;
  • zeszyty: 3 w cienką linię oraz 3 w kratkę; zeszyty i podręczniki powinny być obłożone i podpisane;
  • strój na lekcje wychowania fizycznego: obuwie sportowe (najlepiej z jasną podeszwą), czarne lub granatowe spodenki gimnastyczne, biała
  • koszulka gimnastyczna, w okresie jesienno-zimowym: dres. Ponadto w szkole obowiązuje obuwie zmienne. Może być to obuwie sportowe, w którym dziecko będzie ćwiczyć na sali gimnastycznej podczas lekcji wychowania fizycznego.
 
Uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 1 września 2014 roku o godz. 9.00 na placu apelowym szkoły. Uczniów obwiązuje strój galowy.


 
STOPKA