SP1 Aktualności Spektakle profilaktyczne w naszej szkole niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020081

-------------------------------------

 BHP


Spektakle profilaktyczne w naszej szkole

   20.05.2014 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyły się spektakle profilaktyczne teatru „Grupa T” z Torunia zatytułowane: „Strach ma wielkie oczy”. W występach wzięli czynny udział wszyscy uczniowie klas I-VI. Dzieci były zafascynowane kolorowymi kostiumami aktorów, żywymi dialogami oraz oddziałującymi na wyobraźnię utworami muzycznymi. Niektórzy uczniowie mieli możliwość czynnego uczestnictwa w przedstawieniu. Wszystkie dzieci szukały alternatywy dla zachowań destrukcyjnych, agresywnych. Podawały własne sposoby rozładowania negatywnych napięć. Poznały sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Było to wartościowe i pouczające przedsięwzięcie.
   To artystyczne wydarzenie mogło być zrealizowane dzięki otrzymaniu przez szkołę środków z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach.
Aneta Kochanowicz

fot. Aneta Kochanowicz
 
STOPKA