SP1 Aktualności Sukcesy naszych uczniów w XXI Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę” wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004256

-------------------------------------

 BHP
Sukcesy naszych uczniów w XXI Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”

   Dnia 09.05.2014 roku w Sali Konferencyjnej w Ratuszu odbyło się podsumowanie XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”, którego celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania Ziemi Ojczystej, promowanie Małych Ojczyzn, dziedzictwa narodowego oraz osiągnięć czasów współczesnych, jak również kontynuowanie i upowszechnianie krajoznawczych tradycji rodzinnych, środowiskowych, szkolnych oraz regionalnych.
   Na szczeblu powiatowym szkół podstawowych I miejsce i tytuł LAUREATA uzyskał Maciej Zabawa z kl. VI b za indywidualną pracę multimedialną „Barburka-Barbórka”. II miejsce zajęła Aleksandra Urban z kl. IV a za pracę indywidualną „Kresowe dzieje mojej rodziny”.


fotorelacja
fot. Bożena Masłowska


   W wyniku eliminacji rejonowych do komisji konkursowej szczebla wojewódzkiego trafiło 51 prac (w tym 25 multimedialnych), autorstwa 76 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych.

Prace naszych uczniów uplasowały się na bardzo wysokim miejscu.

TYTUŁ LAUTEATA
wojewódzkiego finału XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „ POZNAJEMY OJCOWIZNĘ” w roku 2013/14 objętego patronatem honorowym Lubuskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Lubuskiego, Lubuskiej Organizacji Turystycznej, Muzeum Ziemi Lubuskiej i Lubuskiego Konserwatora Zabytków otrzymali:
  • w kategorii prac indywidualnych - ALEKSANDRA URBAN, ucz. kl. IVa
  • w kategorii indywidualnych prac multimedialnych - MACIEJ ZABAWA, ucz. kl. VI b
Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 14 maja 2014 roku w Sali Kolumnowej w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekun
Bożena Masłowska


fotorelacja
fot. Bożena Masłowska
 
STOPKA