SP1 Aktualności Turniej „Bezpieczne wakacje z LUPO” wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028162

-------------------------------------

 BHP


Turniej „Bezpieczne wakacje z LUPO”

   14 maja 2014 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Żarach XV Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczne wakacje z LUPO” zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Żarach. W Turnieju wzięło udział łącznie 17 uczniów z klas V i VI, którzy reprezentowali szkoły z całego powiatu żarskiego. Uczestnicy musieli rozwiązać poprawnie test z wiedzy na temat cyberprzemocy, uzależnień, zdrowego stylu życia i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W klasyfikacji ogólnej nasza uczennica Alicja Dudkiewicz z kl.5c zajęła III miejsce.
   Gratulujemy!
Teresa Mierzwińska

fot. Teresa Mierzwińska

Dyplom dla SP1 Żary
 
STOPKA