SP1 Aktualności Sukces Kingi Dowjat w konkursie „Mój błyskawiczny PIT elektroniczny” niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999006

-------------------------------------

 BHP
Sukces Kingi Dowjat w konkursie „Mój błyskawiczny PIT elektroniczny”

   W dobie coraz intensywniejszych starań o ochronę środowiska naturalnego Naczelnik Urzędu Skarbowego i Burmistrz Miasta Żary zorganizowali konkurs plastyczny pt. „Błyskawiczny PIT elektroniczny”. Jego celem było przedstawienie korzyści – w aspekcie ekologicznym – płynących z rozliczania się z podatków w formie elektronicznej. Na konkurs wpłynęło 177 prac z podstawowych i gimnazjalnych szkół żarskich oraz powiatu żarskiego. Cieszy fakt, że Kinga Dowjat z klasy 4a zajęła 1 miejsce i zdobyła główną nagrodę (tablet) ufundowaną przez Burmistrza Żar. Na pokonkursowej wystawie znalazły się jeszcze inne prace uczniów SP 1.  
   Gratulujemy!
Andrzej Woźniak

FOTORELACJA
fot. Andrzej Woźniak
 
STOPKA