SP1 Aktualności Sukcesy uczniów w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025148

-------------------------------------

 BHP


Sukcesy uczniów w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach

   Uczniowie klas I-III brali udział w Ogólnopolskich Konkursach Matematycznych:

1. „Logicznego Myślenia”, który odbył się dnia 12 marca 2014 roku. Przystąpiło do niego 56 uczniów naszej szkoły. Tytuł laureata zdobyła Julia Gruchot z klasy 3a uzyskując 182 punkty (91%) na 200 punktów możliwych. Wyróżnienie w tym konkursie zdobył Marek Świerczyński z klasy 3c uzyskując 174 punkty (87%).

2. „Zuch”, który odbył się 18 marca 2014 roku. Przystąpiło do niego 52 uczniów klas drugich i trzecich, maksymalna liczba punktów do zdobycia to 200. Laureatami zostali: Maciej Jasinowski klasa 2a uzyskując 181 punktów, Jakub Saniuk klasa 3c – 188 punktów, Anna Drapała klasa 3b – 188 punktów, Julia Gruchot klasa 3a – 183 punkty, Weronika Flaga klasa 3a – 181 punktów, Wiktoria Dembska klasa 3a – 181 punktów.

   Gratuluję Laureatom i dziękuję nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursów.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA