SP1 Aktualności Wideokonferencja z uczniami z Hiszpanii poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024060

-------------------------------------

 BHP


Wideokonferencja z uczniami z Hiszpanii
   Nasza szkoła współpracuje ze szkołą w Hiszpanii w ramach międzynarodowego projektu eTwinning. Wraz z innymi europejskimi krajami uczymy się angielskiego. Ostatnio nasi uczniowie mogli porozmawiać na żywo z Hiszpanami. Za pomocą transmisji przez Internet poznawaliśmy naszą partnerską szkołę w Leiro w Hiszpanii. Po przywitaniu i rozmowie mogliśmy obejrzeć „Talent Show” uczniów z tego kraju. Z zaangażowaniem oglądaliśmy młodych Hiszpanów, którzy śpiewali i grali na instrumentach. Po występach nagradzaliśmy artystów gromkimi brawami. Było to dla wszystkich niezapomniane przeżycie. Niedługo kolejne wideo-spotkania. Zachęcam do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z otrzymanym certyfikatem projektu.
Izabela Mielniczek

alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
fot. Izabela Mielniczek

alt
Certyfikat
 

 
STOPKA