SP1 Aktualności Eliminacje miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028346

-------------------------------------

 BHP


Eliminacje miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

   W piątek, 28 lutego 2014 r. cztery uczennice naszej szkoły – Aleksandra Urban z kl. IVa, Martyna Komenda z kl. IVb, Wiktoria Kołpaczek z kl. IVc oraz Aleksandra Sinkiewicz z kl. VIc – wzięły udział w eliminacjach miejskich Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego w sali widowiskowej „Luna” ŻDK.  
   Po prawie dwugodzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców. Wiktoria Kołpaczek za recytację wiersza Agnieszki Frączek Miss Stonoga otrzymała wyróżnienie, natomiast Martyna Komenda z wierszem Na nartach tej samej autorki została laureatką miejskiego etapu Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego i zakwalifikowała się do etapu powiatowego.  
   Gratulujemy dziewczynom, za Martynę trzymamy kciuki. Połamania języka!
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA