SP1 Aktualności „Parle moi” w wykonaniu dziewczyn z 5b niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999338

-------------------------------------

 BHP
„Parle moi” w wykonaniu dziewczyn z 5b

   Grupa uczennic z 5 b: P. Wesołowska, A. Dobrzyńska, A. Muszyńska, M. Cejko, D. Łuczak, M. Jelska i M. Miszkiel popisały się bardzo udanym występem w Zielonej Górze podczas obchodzonych Dni Frankofonii na Uniwersytecie Zielonogórskim w dniu 4 kwietnia 2008. Na zorganizowanym mini-playbacku show dla szkół podstawowych i gimnazjów naszego regionu dziewczyny wykonały piosenkę „Parle moi” (Nadiya) w pomysłowej, własnej aranżacji. Bardzo trafnie naśladowały francuską piosenkarkę, ale dodały również swoje elementy taneczne. Był to nowoczesny taniec z elementami akrobatyki. Występ spodobał się gościom i publiczności, oraz zdobył uznanie jury w składzie: Marc Brudieux (Ambasada Francji), Elżbieta Jastrzębska (UZ) i Laurent Vavon (UZ). Zasłużone I miejsce w konkursie i powrót do Żar z dyplomem, pięknymi nagrodami książkowymi i wielką radością, że udało się wykorzystać szansę, napawa dumą.
   Należy podkreślić entuzjazm i zaangażowanie młodych uczestników konkursu. Dziewczyny pilnie ćwiczyły i stanowiły zgrany zespół. Wielkie brawa!
opiekun K. Szczepaniak

 
 
STOPKA