SP1 Aktualności Występ „Świetlików” wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004221

-------------------------------------

 BHP
Występ „Świetlików”

   W dniu 12 grudnia w sali widowiskowej „LUNA” Żarskiego Domu Kultury odbył się VIII Przegląd Teatrów Profilaktycznych zorganizowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach. Organizowany co roku przegląd, poprzez formy teatralne, ma na celu popularyzację wśród dzieci i młodzieży wiedzy o zdrowiu i zdrowym trybie życia wolnego od uzależnień oraz uczenie asertywnej postawy wobec współczesnych zagrożeń. Świetliki zaprezentowały przedstawienie o tematyce antynikotynowej i antyalkoholowej pt. „Nie, dziękuję…”, które zostało wyróżnione. Serdecznie gratulujemy!  
   Świetliki wystąpiły w składzie: Emilia Żelazek, Kinga Krekora, Klaudia Lipska, Martyna Góra, Agnieszka Dudkiewicz, Fabian Brzozowski, Wiktor Zdzitowiecki, Kacper Popowski.
Małgorzata Łukowska

fot. Małgorzata Łukowska
 
STOPKA