SP1 Aktualności Spotkanie wigilijne w klasie 2b wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028130

-------------------------------------

 BHP


Spotkanie wigilijne w klasie 2b

   W piątek, 20 grudnia 2013 r. w klasie 2b odbyła się wigilia klasowa. Rozpoczęła się występem zorganizowanym przez dzieci i Panią Wychowawczynię Irenę Wiącek. Po przedstawieniu i zaśpiewaniu piosenek wszyscy przełamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Później zasiedliśmy do pięknie nakrytego stołu, na którym znajdowały się potrawy wigilijne przygotowane przez naszych rodziców. Tradycyjnie rozpoczęliśmy od czerwonego barszczu z uszkami. Po posiłku śpiewaliśmy kolędy i trochę tańczyliśmy. Następnie nadszedł czas na prezenty – otrzymaliśmy jajka niespodzianki i przygotowane przez naszą Panią legendy chrześcijańskie oraz puzzle.
   Dzięki Pani Irenie oraz rodzicom, którzy pomogli nam w przygotowaniu tak pięknej wigilii, będziemy mogli mile wspominać takie spotkanie.
Uczniowie klasy 2b

fot. Irena Wiącek
 
STOPKA