SP1 Aktualności Jasełka klas 3b i 3c niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998998

-------------------------------------

 BHP
Jasełka klas 3b i 3c

   19 grudnia 2013 r. uczniowie klasy 3b i 3c wierne odtworzyli wydarzenia, które miały miejsce ponad dwa tysiące lat temu w Betlejem. Narodził się tam Jezus. Obsada w przedstawieniu była tradycyjna: Maria, Józef, królowie, pasterze, aniołowie i diabełki. Jasełka pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Nasze występy podobały się publiczności, czyli naszym bliskim – rodzicom i rodzeństwu. Po przedstawieniu klasy rozeszły się do swoich sal, gdzie czekały wigilijne stoły. Jedzenie było bardzo smaczne, wszyscy miło spędzili ten wieczór.
Ola Sereda, 3c

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA