SP1 Aktualności Uroczyste spotkanie wigilijne w naszej szkole niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998463

-------------------------------------

 BHP
Uroczyste spotkanie wigilijne w naszej szkole

   18 grudnia 2013 r. w naszej szkole doszło do niezwykłego wydarzenia. Komendant Hufca ZHP w Żarach oraz Dyrektor SP 1 zorganizowali uroczyste spotkanie wigilijne. Wzięli w nim udział Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Paweł Socha, Burmistrz Miasta Żary Pan Wacław Maciuszonek, Pan Wiceburmistrz Edward Łyba, Wicestarosta Powiatu Żarskiego Pani Danuta Madej, Komendant Hufca ZHP Żary Pan Mirosław Zengiel oraz zaproszeni goście.  
   Spotkanie rozpoczęło się o godz. 16.30 uroczystą mszą świętą w kościele p.w. Św. Józefa. Po niej Szacowni Goście przeszli do budynku Szkoły Podstawowej nr 1, by tam obejrzeć przygotowane przez uczniów jasełka, podczas których wielokrotnie wspólnie śpiewano kolędy.  
   Po przedstawieniu dzielono się opłatkiem, składano życzenia, częstowano się przygotowanymi specjałami.  
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Piotr Pałac
 

     FOTORELACJA
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA