SP1 Aktualności Świąteczny kiermasz na żarskim rynku poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025137

-------------------------------------

 BHP


Świąteczny kiermasz na żarskim rynku

   W środę, 18 grudnia 2013 r., uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawców wzięli udział w kiermaszu na żarskim rynku. Zabawy było co nie miara. Reprezentacje szkół śpiewały dla nas piosenki i kolędy. Oczywiście nasz zespół śpiewał najpiękniej :) Dla wszystkich dzieci kręciła się karuzela. I to za darmo! Przebierańcy na szczudłach częstowali nas cukierkami, a stoiska kusiły świątecznymi ozdobami i smakołykami.
   Wyobraźcie sobie, jak miło było spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocników! Szkoda, że za oknem tak jesiennie… Ale najważniejsza jest świąteczna atmosfera. A ona gości już w naszych sercach! I to ona sprawiła, że wcale nie czuliśmy zimna.
   Władze Żar życzyły nam Wesołych Świąt! My zaś te życzenia przekazujemy Wam, Drodzy Goście naszej strony internetowej.
Edyta Talarowska

fot. Edyta Talarowska
 
STOPKA