SP1 Aktualności „Poeci dzieciom”. Szkolny konkurs recytatorski w klasach trzecich piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013831

-------------------------------------

 BHP


„Poeci dzieciom”. Szkolny konkurs recytatorski w klasach trzecich

   10.12.2013 roku odbył się szkolny konkurs recytatorski klas trzecich. Trójka zwycięzców z każdej z klas trzecich spotkała się podczas konkursu międzyklasowego, by powalczyć o zaszczytne miejsca. Uczniowie recytowali wiersze wybranych przez siebie autorów.  
   W zmaganiach wzięło udział 12 uczestników. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poezją, kształtowanie umiejętności zapamiętywania przez dzieci treści utworów, pobudzanie aktywności twórczej uczniów, uwrażliwianie na piękno poezji, nabywanie doświadczenia w przemówieniach publicznych.  
   Jury w składzie: p. Małgorzata Łukowska, p. Teresa Mierzwińska oraz p. Katarzyna Król wyróżniło następujące osoby:

I miejsce – Weronika Żywica, 3c
II miejsce – Magda Ewert, 3d
III miejsce - Fabian Brzozowski, 3b


   Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Ocenie podlegały: opanowanie pamięciowe, wyrażanie emocji, tempo, siła głosu, umiejętność gospodarowania oddechem. Recytujący reprezentowali bardzo wysoki poziom. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!  
Monika Majerska

fot. Monika Majerska
 
STOPKA